Tegel met uw eigen tekst of foto erop
Tegel met uw eigen tekst of foto erop. tegel is 15x 15 cm
Tijdens het bestelproces kunt u bij opmerkingen de tekst doorgeven die op het artikel bedrukt moet worden.
Hoe stuur ik een foto mee?
Als u het artikel bij ons besteld heeft krijgt u direct een mail ter bevestiging. U kunt als reactie op deze mail de foto toevoegen en terugmailen naar info@descharrelboet.nl. Probeer een foto mee te sturen van een hoge kwaliteit. Anders wordt het eindresultaat minder mooi. Mocht de kwaliteit van de foto te laag zijn nemen wij contact met u op om te kijken voor een betere of andere foto.
Bij twijfel nemen we altijd contact met u op voordat het artikel bedrukt wordt.
Wij hanteren een levertijd van 5 werkdagen om uw artikel op te sturen, vaak kan het eerder maar om teleurstellingen te voorkomen houden we 5 werkdagen levertijd aan.
Het is mogelijk grotere aantallen af te nemen, indien u dit wilt neem dan contact met ons op.
Tel 0224-769022 of info@descharrelboet.nl Wij kunnen u dan informeren over de voorraad en wanneer de artikelen dan leverbaar zijn.