Uitslag 2019

Hieronder alle uitslagen van de Brabantse Kampioenschappen 2019. We hopen dat jullie net zo hebben genoten als wij. 

3D Extreme - Divisie 1 (1 deelnemer) 

PlaatsNaamPunten
1Ilona van der Putten63.50 / 80

 

3D Extreme - Divisie 2 

PlaatsNaamPunten
1An van den Brande70 / 80
2Annik Schamps69.50 / 80
3Sona Dobrazemska69 / 80
4Ilona Kimenai64.50 / 80
5Joyce van Schijndel 64 / 80
6Joyce Brouwer63.50 / 80

 

Fashion Tipbox - Divisie 1

PlaatsNaamPunten
1Kim Bastiaansen106 / 130
2Jerney Muralter - Zupancic103 / 130
3Izabella Visser102 / 130
4Janet Bleijenberg98 / 130
5Daisy van de Moosdijk88.50 / 130

 

Fashion Tipbox - Divisie 2

PlaatsNaamPunten
1Ilona Kimenai106 / 130
2Willona van Beers105.50 / 130
3Sona Dobrazemska103 / 130
4Kim Poels101 / 130

 

Tipbox - Divisie 1 (2 deelnemers)

PlaatsNaamPunten
1Leony Kouwenberg100.50 / 120
2Mariska Smid89.50 / 120

 

Tipbox - Divisie 2

PlaatsNaamPunten
1Wilma Peeters95.50 / 120
2Ilona Kimenai92 / 120
3Daisy van de Moosdijk88 / 120
4Kristel Detrez82 / 120

 

Poster - Divisie 1

PlaatsNaamPunten
1Peggy Pieters85.50 / 100
2Kim Bastiaansen85 / 100
3Jerney Muralter - Zupancic81.50 / 100
4Gabriela Wieczorek80.50 / 100
5Sheron Ploegmakers - Verkaart80 / 100
6Silvia Smilekova78.50 / 100
7Wilma Peeters78 / 100
8Dyan Callaghan77.50 / 100
9Cindy Vandeweyer76 /100
10Isabel Driesen75.50 / 100
11Wilma Peeters74.50 / 100
12Monika Szczepanska73.50 / 100
13Johanna Lovdähl72.50 / 100
14Miranda van Zwienen68 / 100
15Mirta Šustić67 / 100
16Anne Huisman Gediskwalificeerd

 

Poster - Divisie 2

PlaatsNaamPunten
1Kim Poels84 / 100
2Ivana Prokic81.50 / 100
3Ginger Trip80.50 / 100
4Wanda Lockefeir79 / 100
5Jolanda van de Ven - Jongbloed78.50 / 100
6Joyce Brouwer76.50 / 100
7Ramona Altena75.50 / 100
8Daisy van de Moosdijk74 / 100
9Ramona Altena72 / 100
10Loes van der Linden68 / 100
11Joyce van Schijndel67.50 / 100
12Jenny Valentijn67 / 100

 

Salon French - Divisie 1

PlaatsNaamPunten
1Cassandra Boeckmans100 / 130
2Kim Bastiaansen96 / 130
3Wilma Peeters91.50 / 130
4Debby Stals91 / 130
5Miriam Lens87 / 130
6Klaudia Mytych Graziadei86.50 / 130
7Kim van Hest86 / 130
8Kyra de Kleijn85.50 / 130

 

Salon French - Divisie 2

PlaatsNaamPunten
1Annelies de Brabander100 / 130
2Ivana Prokic95.50 / 130
3Ilona Kimenai94.50 / 130
4Roxenne van Eijk94 / 130
5Linda van den Akker92 / 130
6Mandy van Veghel91.50 / 130
7Paula Lepko82.50 / 130
8Mathilda Baakman73 / 130

 

Gelpolish - Divisie 1

PlaatsNaamPunten
1Gabriela Wieczorek64.50 / 80
2Monika Szczepanska64 / 80
3Sheron Ploegmakers - Verkaart59 / 80
4Wilma Peeters58.50 / 80
5Klaudia Mytych Graziadei58 / 80
6Ellen de Grave56 / 80
7Janet Bleijenberg54.50 / 80

 

Gelpolish - Divisie 2

PlaatsNaamPunten
1Nikita van Damme62 / 80
2Shelley van Duuren61.50 / 80
3Ilona Kimenai61 / 80
4Linda van den Akker60.50 / 80
5Paula Lepko57.50 / 80
6Roxenne van Eijk56.50 / 80

 

Nail Art "Secret Box" - Divisie 1

PlaatsNaamPunten
1Monika Szczepanska63.50 / 80
2Gabriela Wieczorek60 / 80
3Elise Arents57.50 / 80
4Daisy van de Moosdijk53.50 / 80

 

Nail Art "Secret Box" - Divisie 2

PlaatsNaamPunten
1Roxenne van Eijk61.50 / 80
2Nikita van Damme60 / 80
3Annelies de Brabander58 / 80
4Kim Poels57 / 80
5Ilona Kimenai55.50 / 80
6Sona Dobrazemska55 / 80
7Willona van Beers54.50 / 80

 

Stiletto - Divisie 1

PlaatsNaamPunten
1Rianne Catersels90.50 / 110
2Elise Arents88 / 110
3Mayke van Gerven74.50 / 110

 

Stiletto - Divisie 2

PlaatsNaamPunten
1Joyce Brouwer90 / 110
2Mandy van Veghel89.50 / 110
3Roxenne van Eijk87.50 / 110
4Willona van Beers84 / 110

 

Fantasy Nails (2 deelnemers)

PlaatsNaamPunten
1Kim Bastiaansen132 / 140
2Ellen de Grave123.50 / 140

 

Babyboom Nails - Divisie 1

PlaatsNaamPunten
1Renee Ubbels67 / 90
2Debby Stals63.50 / 90
3Klaudia Mytych Graziadei62.50 / 90
4Kim Bastiaansen61.50 / 90
5Rianne Catersels61 / 90
6Sylvana van Hemert59 / 90

 

Babyboom Nails - Divisie 2

PlaatsNaamPunten
1Joyce van Schijndel61 / 90
2Linda van den Akker60 / 90
3Mathilda Baakman53 / 90

 

Manicure Man (2 deelnemers)

PlaatsNaamPunten
1Sona Dobrazemska48 / 60
2Daisy van de Moosdijk43.50 / 60

 

Competition French - Divisie 1 (2 deelnemers)

PlaatsNaamPunten
1Mayke van Gerven95 / 150
2Daisy van de Moosdijk86 / 150

 

Competition French - Divisie 2

PlaatsNaamPunten
1Joyce van Schijndel108 / 150
2Jenny Valentijn - Niemer106 / 150
3Shelley van Duuren98 / 150

 

Troostprijs 2019 : Daisy van de Moosdijk

Aanmoedigingsprijs : Kim Bastiaansen

Publieksprijs : Joyce van Schijndel voor haar 3D Extreme werk

BRABANTS KAMPIOEN 2019: Ilona Kimenai

Winkelwagen

Geen artikelen in winkelwagen.
© 2018 - 2020 Brabants Nail Event | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel
Ook een eigen gratis shop?