WorkshopsLeuk dat je geïnteresseerd bent in mijn workshops! Ik wil je eerst graag iets over mijzelf en mijn workshops vertellen: Ik ben moeder van drie meiden, en helemaal verzot op creatief bezig zijn. Omdat mijn kinderen op nr 1 staan, probeer ik zoveel mogelijk het creatieve te combineren met het gezinsleven. De workshops geef ik (tot de kinderen allemaal op school zitten) dan ook alleen `s avonds. Mijn doel van het geven van workshops is het inspireren van anderen om ook creatief bezig te zijn. Daar vraag ik niet de hoofdprijs voor, want ik inspireer liever veel mensen dan dat ik al knutselend rijk word. Wat zijn de mogelijkheden? Open workshops en workshops op afspraak.
Open workshops Ik geef open workshops in het Huiskamer-atelier van Verwonderland in Heeze. Je kunt je voor deze workshops opgeven door contact met me op te nemen. Of je in te schrijven bij de foto`s onderaan de tekst. De data en prijzen staan hieronder vermeld, voor meer informatie over de inhoud van de workshops, klik op de foto`s.
OP DIT MOMENT STAAN ER NOG GEEN WORKSHOPS GEPLAND! Je bent van harte welkom om een workshop op afspraak te volgen
Workshops op afspraak Daarnaast geef ik ook workshops op afspraak, op dinsdag-, woensdag-, donderdag- of vrijdagavonden.
Een workshop bloemen vilten in het Huiskamer-atelier van Verwonderland in Heeze kost € 17,50 euro per persoon. Dit is inclusief het materiaal voor 1 bloem. Een workshop (kerst-)ballen / paaseieren vilten in het Huiskamer-atelier kost € 15,00 per persoon. Dit is inclusief het materiaal voor 3 grote ballen / eieren. Heb je zelf een idee om iets te maken? Dan hoor ik dat graag! Samen kunnen we kijken naar de mogelijkheden.
Indien gewenst kun je na afloop materiaal kopen om thuis verder te knutselen.
Een workshop op locatie kost € 5,00 euro per persoon meer dan bovengenoemde prijzen. Buiten een straal van 20 km van Heeze komen daar nog per km 30 cent extra vervoerskosten bij, die verdeeld worden over het aantal deelnemers.
Je kunt contact met me opnemen om te informeren naar een datum waarop we af kunnen spreken. Als je hier in Heeze de workshop wilt volgen, beginnen we om 20.00 uur en zijn we naar verwachting om 22.00 uur klaar. Als je op een andere locatie de workshop wilt volgen, moeten we even samen kijken naar de aanvangstijd. Klik voor meer informatie over de inhoud van de workshops op de foto`s onderaan.
Kijk hier voor de algemene voorwaarden.
Groetjes, Anneke
|